Leden

Anne-Ruth Schreijgrond

Anne-Ruth Schreijgrond

Lobbyist / expert binnenvaart salesmanager

a.schreijgrond@ctt-twente.nl
06 227 383 74

Bas Gillis

Bas Gillis

Ondernemer

basiphone@me.com
06 546 820 91

Casper Pikkemaat

Casper Pikkemaat

Pastoor H. Pancratius Parochie

c.pikkemaat@hpancratius.nl

Dennis Brugging

Dennis Brugging

Eigenaar Simplylogic

dennis@simplylogic.nl
06 244 05 156

Douwe Oude Hengel

Douwe Oude Hengel

Eigenaar Houtzagerij Oude Hengel
Ebo Roek

Ebo Roek

Bedrijfsadviseur

ebo.w.p.roek@gmail.com
06 514 314 50

Frank Visschedijk

Frank Visschedijk

Eigenaar fotostudio Visschedijk
Geert Rikken

Geert Rikken

Voormalig Directeur Bassischool

gee.rikken@planet.nl
0541 - 680 429

Gerard Kampkuiper

Gerard Kampkuiper

Horeca ondernemer

gerard@kampkuiper.nl
06 543 616 35

Gerco Linthorst

Gerco Linthorst

Ondernemer

g.linthorst@ctt-twente.nl
06 207 087 05

Han Borm

Han Borm

Huisarts / SCEN-arts

jfeborm@xs4all.nl

Hans Bruggink

Hans Bruggink

Dierenarts

ienbrug@hetnet.nl
053 - 478 95 54

Hans Löwik

Hans Löwik

Lions Lid

hlowik@gmail.com

Ina Alberts

Ina Alberts

Mede eigenaar Fysiosmile

ina@fysiosmile.nl

Jan Huikenshoven

Jan Huikenshoven

Gep. Luchtvaart Expert

janc.huik@planet.nl
0541 - 670 626

Jan Hulshof

Jan Hulshof

Aannemer

janfmhulshof@gmail.com
06 551 111 94

Jos Hövels

Jos Hövels

Lions Lid
Jos van de Aast

Jos van de Aast

Aastagro / Beterland

aastagro.nl / beterland.eu
06 533 263 99

Luc Weusthuis

Luc Weusthuis

Makelaar / taxateur

l.weusthuis@weusthuismakelaardij.nl
06 104 055 43

Mark Maathuis

Mark Maathuis

Eigenaar Connectworks

m.maathuis@connectworks.nl
06 129 333 06

Nancy ten Brummelhuis

Nancy ten Brummelhuis

Advocaat / Partner Dinkel Advocaten

tenbrummelhuis@dinkeladvocaten.nl
0541 - 712 800

Sijbren Zandstra

Sijbren Zandstra

Ondernemer

sijbrenzandstra54@gmail.com
06 534 590 44

Walter Busscher

Walter Busscher

Eigenaar Assurantiekantoor Busscher